Elektrikli Ev Aletleriniz İçin yetkili servis mi arıyorsunuz? - BiÇözüm

Elektrikli Ev Aletleriniz İçin yetkili servis mi arıyorsunuz? Yorum yap

Arızalanan elektrikli ev aletleriniz için teknik servis mi arıyorsunuz? BiÇözüm markanın yetkili servisleriyle çalışarak arızalı ev aletlerinizin tamir sürecini sizin adınıza yönetir. Servis süreçlerini sizin için kolaylaştırır.

Bir ürününüz arızalandığında tamir işlemini markanın yetkili servisi dışında yaptırmanız durumunda cihazınız daha farklı zararlar görebilir. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamanız için markanın yetkili servislerine ürününüzü tamir ettirmelisiniz.

BiÇözüm teknik servis değildir. BiÇözüm elektrikli ev aletlerinizin satın alma sonrası karşılaşabileceğiniz sorunların çözümleriyle ilgilenir.

BiÇözüm Adresten Alım Hizmeti’yle sizin yerinize arızalı ürününüzü istediğiniz adresten alıp yetkili servise ulaştırıp, tamir sürecinde sizlere bilgi vererek onayınızı alıyor. Tamir işlemini gerçekleştirip sizlere ürününüzü randevulu bir şekilde dilediğiniz adrese geri teslim ediyor.

BiÇözüm Yedek Ürün Hizmeti’yle ürününüz tamir sürecindeyken siz işlerinizi yapmaya sizlere verilen yedek ürünlerle devam edebiliyorsunuz. Bu hizmet süpürge ve ütü için geçerlidir.

BiÇözüm Onarım Paketi’yle ürününüzü kullanıcı hataları dahil korumaya alabiliyorsunuz.

BiÇözüm Yerinde Eğitim Hizmeti’yle ürününüz hakkındaki bilgileri uzman kişilerden birebir olarak alabiliyorsunuz. BiÇözüm hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Tefal ürününüz için İstanbul Tefal teknik servisi mi arıyorsunuz? Bozulan Rowenta süpürgeniz için İstanbul Rowenta teknik servisi’ne mi ihtiyacınız var? Wmf küçük ev aletleriniz için İstanbul Wmf teknik servisi mi arıyorsunuz? İstanbul Philips teknik servisi, İstanbul Krups teknik servisi, İstanbul Braun teknik servisi aramanıza gerek yok. BiÇözüm sizin yerinize markanın teknik servisine arızalı ürününüzü ulaştırsın. Şimdi talep oluşturun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

close