Hizmetlerimiz - BiÇözüm

Kolay Ve Güvenilir Hizmet

Ürün KaydetBelge yönetimi
Hizmet AlÜrününüzle biz ilgilenelim
Zaman KazanServis sürecini biz yönetelim
Güvenilir HizmetYetkili servis güvencesi

Onarım Paketi

Yeni Aldığın Ürün Arızalanmadan Korumaya Al!

BiÇözüm Onarım Paketi ile küçük ev aletleriniz kullanıcı hataları dahil tüm arızalara karşı tam koruma altındadır. Markası ne olursa olsun küçük ev aletlerinizi bütün arızalara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Adresten Alım Hizmeti

Zaman kaybetme BiÇözüm kapına gelsin!

Ürününüzün yetkili servisinin nerede olduğunu aramakla uğraşmak yerine BiÇözüm’e haber verin, arızalı ürününüzle sizin yerinize BiÇözüm ilgilensin.

Yedek Ürün Hizmeti

Ürününüz arızalandığında yedek ürün kapında!

Yedek Ürün Hizmeti paketimizde, ütü ve süpürgeniz için benzer özelliklere sahip geçici bir ürün teslim edilir. Böylelikle, hasarlı ürününüzün tamiri süresince ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam eder, kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşarsınız.

Yerinde Eğitim Hizmeti

Ürününüzün tüm özelliklerini uzman ekibimizle birlikte keşfedin.

Ürün Kullanıcı Eğitimi’nde, uzmanlarımız ürün özelliklerini ve fonksiyonlarını anlatır, ürünün yedek parça, aksesuar ve bakımları ile ilgili detaylı bilgi vererek uygulamalı kullanım deneyimi sunar.

Mutlu Müşterilerimiz

Hizmet kalitemizi arttırmak için değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Selçuk K.

Harika uygulama

★★★★★

Kahve makinem arızalandığında çağrı merkezi en yakın servise yönlendirdi. Servisin adresini ararken Biçözüm’ü keşfettim ve ürünümü özel kutularıyla alıp yetkili servisine götürdüler. İhtiyacım için harika biçözüm olmuş, teşekkürler.

Neslihan D.

Sonunda kurtuldum

★★★★★

1 hafta arabamın bagajında gezdirdiğim ütümü gelip ofisimden aldılar ve tamir ettirdiler. Ürünümü nasıl teslim alırım diye sorduğumda iş çıkışı istediğim saatte evime teslim ettiler. Büyük dertten kurtuldum teşekkürler.

Elif U.

Güler yüzlü hizmet

★★★★★

Sevgili Onur Bey inanılmaz yardımcı oldu, her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı davrandı. Bir rowenta kullanıcısı olmaktan dolayı şanslı olduğumu düşünüyorum hizmet kaliteniz gereği. Teşekkürler her şey için.

Murat E.

Kurumsal hizmet

★★★★★

Zamaninda kargo, guzel paketleme ve kurumsal kimlik. Aldigim hizmetten cok memnun kaldim. Açıkçası böyle bir hizmet beklemiyordum, umarım böyle devam edersiniz. Her şey için tesekkur ederim.

Sepet

close